18-22 січня 2016 р. Курси підготовки розслідувачів авіаційних подій


Інформуємо, що 18-22 січня 2016 р. відбулись курси з підготовки розслідувачів авіаційних подій відповідно до світових вимог ІКАО. Курси проводились при Інституті ІКАО за новою навчальною програмою. Метою курсу було розглянути основні питання пов'язані з розслідування авіаційних подій всередині організації (авіакомпанії). До викладання цього курсу був залучений іноземний викладач, який прочитав для слухачів тему "Сучасні методи та етапи розслідування подій".

Оскільки наша профспілка поставила завдання підняти рівень розслідувань авіаційних подій у нашій країні до світового (позбутися обвинувального ухилу, виключити непрофесійні та помилкові рекомендації за результатами розслідувань авіаційних подій), ми стежити за програмою і викладанням на курсах і маємо на меті направляти пілотів на навчання за рахунок профспілок.

Поки що, курси  пройшли пілоти, які мають: наліт понад 2000 годин, свідоцтво CPL або ATPL.                Надалі  планується вивчити двох пілотів, щоб головну частину курсів – безпосередньо розслідування авіаційних подій, читали наші колеги, які виконують польоти на сучасній техніці. Для цього два пілота (за результатами проходження курсів) будуть сертифіковані для читання курсів у якості інструкторів-викладачів.

сайт виготовлено компанією сделать сайт