Як стати нашим членом

   Згідно з Статуту ВПП:

     1. Членом Профспілки можуть бути без обмеження через походження, соціальний і фінансовий стан, громадянство, расову та національну належність, стать, мову, політичні погляди, релігійні переконання, рід і характер занять, місця проживання, членства в інших громадських організацій:

  • окремі лінійні пілоти та пілоти комерційної авіації, які визнають Статут Профспілки, які беруть участь в роботі Профспілки і сплачують членські внески.
     2. Членство в Профспілці є добровільним. Прийом в члени Профспілки та вихід з нього проводиться в індивідуальному порядку Виконавчим комітетом:
  •  окремі лінійні пілоти та пілоти комерційної авіації - згідно особистої заяви.
     3. Пілоти, які тимчасово втратили роботу, до прийому на іншу роботу продовжують бути членами Профспілки. За членами Профспілки - пенсіонерами зберігається право перебувати в лавах Профспілки. 

    Відповідно до Протоколу  З'їзду Всеукраїнської профспілки пілотів №10 від 28.11.2017 р (пункт 4), було прийнято рішення про сплату членських внесків з 01 грудня 2017 року на рахунок Всеукраїнської профспілки пілотів (ВПП) в розмірі 0,5% від заробітної плати, але не вище ніж 200 гривень на місяць.                                           
   
  Зразок заяви про вступ до ВПП                                                                            (166 Kb, pdf) >> 

  Зразок заяви про перерахування членських внесків                                        (29,5 Kb, doc) >>

  Статут ВПП                                                                                                               (1.37 Mb, pdf)  
сайт виготовлено компанією сделать сайт