Відбувся черговий з'їзд Всеукраїнської професійної спілки пілотів (20.11.2018)

20.11.2018 р. відбувся черговий зїзд Всеукраїнської професійної спілки пілотів, в якому прийняли участь делегати (пілоти) з різних українських авіакомпаній.

У ході проведення зїзду було озвучено ряд питань над якими працювала та працює Всеукраїнська професійна спілка пілотів, що вдалось реалізувати. Також було обрано новий склад виборних органів профспілки, які упродовж року приймають відповідальні рішення для досягнення поставлених завдань, які обговорюються зазвичай делегатами на з’їзді та на засіданнях комітету. Делегати (члени первинних організацій та пілоти) обговорили Програму дій Профспілки на 2018-2019 рр. вирішили доповнити її декількома питаннями.

Таким чином питання над якими Всеукраїнська професійна спілка пілотів продовжує працювати: легалізація страйків на транспорті, ініціювання змін до трудового законодавства щодо можливості призупинення трудового договору в разі несвоєчасної оплати праці, контроль за виконанням органами виконавчої влади Плану заходів з підготовки до запровадження спільного авіаційного простору України з ЄС і його державами-членами (розпорядження Уряду № 88 від 08.02.17), ініціювання пропозицій до Верховної Ради України про внесення змін до пенсійного законодавства щодо перерахунку льотної пенсії при її відновленні, внесення пропозицій до Мін’юсту щодо створення нової судової експертної спеціальністю «дослідження обставин авіаційної події», підняття перед Мінінфраструктури та Урядом питань про наслідки для українських авіакомпаній у результаті залучення на український ринок найбільшої європейської лоу-кост авіакомпанії «Ryanair» та впливу на зайнятість (збереження та створення нових робочих місць в українських авіакомпаніях) та ін.

сайт виготовлено компанією сделать сайт